Fundacja „Normalna Przyszłość”

Nasza Fundacja „Normalna Przyszłość” to organizacja pożytku społecznego stworzona przez ludzi i dla ludzi.

Istotny jest fakt, iż jej prezesem od samego powstania, czyli od 2004r, jest Mariusz Barczak. Doskonale rozumie on problemy, jakie pojawiają się na drodze osób niepełnosprawnych, ponieważ jako osoba niepełnosprawna, on sam również codziennie mierzy się z takim trudnościami.

Pracownicy, beneficjenci i przyjaciele fundacji dokładają wszelkich starań, aby tworzyć wspólnie normalną przyszłość.

Czym jest ta normalna przyszłość?

Celem nadrzędnym Fundacji jest realizacja programów aktywizujących zawodowo osoby niepełnosprawne i narażone na wykluczenie społeczne w różnych częściach Polski. Mamy oddziały w Łodzi, w Białymstoku, w Łomży, we Wrześni i w Radomiu.

Przede wszystkim staramy się, aby beneficjenci naszych programów poprzez znalezienie pracy odpowiedniej do indywidualnych zdolności i zainteresowań zyskali w życiu poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

Dlatego gwarantujemy im możliwość konsultacji z wieloma specjalistami takimi jak: psycholodzy, trenerzy pracy, doradcy życiowi, dietetycy, rehabilitanci itd.

Jak sami uczestnicy naszych programów twierdzą, dzięki naszym działaniom zyskali równy status w społeczeństwie, przełamali swoje wewnętrzne bariery, przestali się bać i zaczęli spełniać swoje marzenia.

Czym więc jest ostatecznie normalna przyszłość?

To nie tylko praca. To także „mierzenie wyżej”, to brak dyskryminacji i szansa rozwoju.

Fundacja „Normalna Przyszłość” daje nadzieję ,motywuje, pozwala na nowo się odnaleźć w życiu i normalnie funkcjonować w rzeczywistości przyjaznej ludziom niepełnosprawnym i narażonym na wykluczenie społeczne.

Aktualności


Aktualności