Loading...
Z życia fundacji2021-09-17T09:34:28+00:00

Z życia fundacji

Fundacja „Normalna Przyszłość” dba nie tylko o to, by pomóc osobom niepełnosprawnym i narażonym na wykluczenie społeczne w znalezieniu pracy. Tworzymy również przestrzeń, w których beneficjenci naszych programów czują się bezpiecznie i gdzie mogą „rozwijać skrzydła”, realizować swoje pasje, doskonalić swoje umiejętności.
Takim miejscem jest Poradnia Życiowa.
Naszą Fundację tworzą nie tylko beneficjenci. Fundacja „Normalna Przyszłość” to także zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia niosą profesjonalną i dopasowaną do indywidualnych potrzeb pomoc. Ich ciekawe artykuły znajdziecie w zakładce „BLOG”.
Natomiast w zakładce „GALERIA” możecie śledzić zdjęcia z życia Fundacji.
Serdecznie zapraszamy w do śledzenia naszych działań.

Poradnia życiowa

Poradnia życiowa

Projekt „Poradnia Życiowa dla osób z niepełnosprawnościami III” projekt realizowany jest w trzech oddziałach Fundacji- Białymstoku, Łodzi i w Radomiu.
Opiera się on na indywidualnym poradnictwie oraz cyklicznych spotkaniach grup wsparcia.
To, co daje Fundacja „Normalna Przyszłość” beneficjentom programu Poradnia Życiowa najlepiej oddadzą słowa uczestników tego właśnie projektu:
„Dzięki Poradni Życiowej mamy okazję spotkać się z ludźmi podobnymi do siebie- czasem tak, jak my zagubionymi. To tutaj odnajdujemy siły do tego, aby wyznaczać sobie nowe cele, czujemy się bezpiecznie i uczymy się jak radzić sobie z przeciwnościami losu. Znajdujemy tu fachową pomoc psychologiczną i nabieramy przekonania, że możemy żyć normalnie, tak jak każdy człowiek.”
Poradnia Życiowa to miejsce niezwykłe. Nawiązują się tu przyjaźnie, a czasem nawet coś więcej…..
Nasi pracownicy dbają o to, by spotkania, które mają tutaj miejsce były przeprowadzane na najwyższym poziomie, a wiedza przekazywana na nich była przede wszystkim użyteczna w życiu.

Blog

Blog

Witajcie serdecznie na blogu Fundacji „Normalna Przyszłość”.
Jest to miejsce, w którym chcemy się dzielić z wami ciekawostkami związanymi z życiem codziennym, problemami ludzi wykluczonych oraz tym, co zatrudniani przez Fundację specjaliści uważają za cenne i godne poświęcenia uwagi.
To właśnie nasi pracownicy- psychologowie, doradcy pracy, dietetycy, coache itd.. będą tutaj przekazywać Wam treści według nich wartościowe i takie, których przegapić nie można.
Życzymy ciekawej lektury.

Załaduj więcej...

Galeria

Galeria

2021

 

 

2020

Go to Top