Kruszymy mury

Opowieści, zdjęcia i wrażenia

1% podatku

Zebraliśmy...

60,000zł
donation thermometer
donation thermometer
12,030 zł
donation thermometer
20%

29/10/2018
Dziękujemy !!!

Newsletter

Znajomości

Normalna Przyszłość

Baw się razem z nami! Kliknij

1procent

Fundacja „Normalna Przyszłość” działa w obszarze aktywizacji społeczno – zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym osób z niepełnosprawnościami. Prowadzimy poradnictwo psychologiczne i prawne. Pomagamy osobom zagrożonym wykluczeniem w rozwiązywaniu ich codziennych problemów.

Nasi doradcy zawodowi i pośrednicy pracy pomagają naszym beneficjentom w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i znalezieniu pracy zgodnej z ich oczekiwaniami. Organizujemy dla naszych podopiecznych szkolenia doskonalące ich kwalifikacje zawodowe. Dzięki tym działaniom uczestnicy naszych projektów pokonują ograniczenia i mogą aktywnie żyć. Więcej informacji o działaniach Fundacji znajdziesz na www.normalnaprzyszlosc.org.

Ze wsparcia Fundacji skorzystało dotychczas ponad 1800 osób. 380 osób podjęło pracę. To dzięki Tobie i innym darczyńcom.

Twój 1 % pozwoli nam na kontynuację działań wspierających osoby zagrożone wykluczeniem w dążeniu do aktywności i powrocie do normalnego życia.

 Numer KRS Fundacji:

0000197482

 

JAK PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU

 

KLIKAJĄC W PONIŻSZY BANNER PRZEJDZIESZ DO PROGRAMU DO WYPEŁNIANIA PITÓW ONLINE

e-pity po prostu
DZIĘKUJEMY !!!

treść zgody

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację „Normalna Przyszłość (Al. Stanów Zjednoczonych 53, 04-028 Warszawa, KRS 0000197482) na potrzeby wysyłania elektronicznego newslettera Fundacji „Normalna Przyszłość oraz innych ofert marketingowych Fundacji. Dane będą wykorzystane wyłącznie do przekazywania informacji na temat działań Fundacji „Normalna Przyszłość i nie zostaną przekazane podmiotom trzecim. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Dane są podane dobrowolnie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi partnerzy: